Disneyland 1972 Love the old s

Kancelaria Upadłość Konsumencka

Kancelaria Upadłość Konsumencka
Kancelaria Upadłość Konsumencka
Kancelaria Upadłość Konsumencka
https://www79.zippyshare.com/v/2yUi8r7Z/file.html
Kancelaria Upadłość Konsumencka

Kancelaria Upadłość Konsumencka Kiedy upadłość konsumencka jest wykonalna?Badając fora o problematyce finansowej i pożyczkowej coraz nagminniej możemy się natknąć na zapytanie, co to jest upadłość konsumencka. W tym zwięzłym artykule postaramy się rzucić trochę światła na przedmiotowe zagadnienie. W nieskomplikowanych słowach możemy, bowiem mówić o ogłoszeniu bankructwa. Instytucja ta była znana już uprzednio w polskim systemie prawnym, jednakże do tej pory mogły z niej korzystać wyłącznie podmioty prowadzące działalność gospodarczą (np. spółki z ograniczoną odpowiedzialnością). W obecnej chwili (a dokładniej z końcem grudnia 2009 r.) o ogłoszenie upadłości mogą się starać również osoby prywatne - konsumenci.

Niemniej jednak, żeby upadłość konsumencka stała się faktem każda osoba, która się o nią stara musi spełnić szereg przesłanek. W pierwszej kolejności przychodzi wykazać, że jesteśmy niewypłacalni (oznacza to, iż ze swoich przychodów nie jesteśmy w stanie spłacać naszych comiesięcznych zadłużeń - klasyczny przykład osób, które zaciągnęły dużo zobowiązań i kwoty rat przewyższają uzyskiwane dochody). W dalszej kolejności w treści uzasadniania wnioski, jaki będziemy wnosić w sądzie należy wskazać, iż zadłużenie powstało w sposób przez nas niezawiniony, np. padliśmy ofiarą oszustwa lub pożyczek z lichwiarskim procentem.

Upadłość konsumencka to zagadnienie rzeka i przy wnoszeniu właściwego wniosku jest konieczna specjalistyczna wiedza. Wobec tego stosownym wyjściem jest korzystanie z pomocy doświadczonego pełnomocnika w osobie mecenasa lub radcy prawnego.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE